strona główna mapa strony kontakt     język polski język angielski język niemiecki     rss

rodzaj nieruchomości

transakcja

powiat

gmina

miejscowość

cena (zł)
-

powierzchnia (m2)
-

pokoje
-

piętro
-

symbol

kupujący nie płaci prowizjiKupujący
nie płaci prowizji
notatnikNotatnik

notatnik jest pusty

ostatnio przeglądaneOstatnio
przeglądane
zgłoś czego szukaszZgłoś
czego szukasz
newsletterZamów newsletter
bądź na bieżąco!
kontaktMasz pytania?
Skontaktuj się z nami
ul. Ułańska 3 lok. 8 (I piętro)
68-200 Żary
+48 730 560 130
biuro@dominetnieruchomosci.pl
kalkulator opłatKalkulator

Aby obliczyć orientacyjny koszt zakupu nieruchomości wpisz określoną kwotę.


kup bez prowizji, bez ryzyka, z satysfakcją!

Zakup nieruchomości to poważna decyzja, w którą najczęściej angażowany jest dorobek całego życia...

Jak przebrnąć przez gąszcz ofert, aby wybrać jedną najlepszą? Jak zweryfikować stan prawny nieruchomości, wynegocjować korzystne warunki transakcji, pokonać liczne formalności i procedury? W jaki sposób sfinansować zakup? Jak nie kupić przysłowiowego "kota w worku"? Czy Twoje pieniądze będą bezpieczne? Czy na pewno dobrze je wydasz? Może jest coś o czym nie wiesz? 

Tak wiele pytań i wątpliwości zawsze buduje poczucie niepewności. Przy dużych inwestycjach nie powinno być jednak miejsca na niepewność. Popełnienie wydawałoby się małego błędu, niedopatrzenie, może sprawić duże problemy. Jeśli masz możliwość wyboru i możesz zyskać pewność bezpiecznej i sprawnie przeprowadzonej transakcji – skorzystaj z tego. Nic nie stracisz, a zyskasz wiele! 

Zleć nam wykonanie czynności pośrednictwa przy zakupie nieruchomości i już od dziś ciesz się oszczędzonym czasem, pieniędzmi i spokojem oczekując na bezpieczny finał transakcji. A jeśli zechcesz, możesz też skorzystać z oferowanej przez DOMINET usługi "Kup bez prowizji" (dowiedz się więcej).

Jak wygląda obsługa zlecenia kupna nieruchomości w DOMINET?

 

1. Kontakt z biurem

Poszukiwanie nieruchomości możesz zgłosić na trzy sposoby:

  • wypełniając formularz „Zgłoś czego szukasz” na naszej stronie,
  • dzwoniąc pod numer telefonu: +48 730 560 130,
  • odwiedzając nasze biuro przy ul. Ułańskiej 3 w Żarach (czynne: pn-pt, w godz. 9:00-17:00)
 

2. Pierwsze spotkanie

W czasie naszego pierwszego spotkania przedstawimy Ci jak działamy. Poznasz system i standardy naszej pracy. Dowiesz się w jaki sposób będziemy poszukiwać nieruchomości spełniającej Twoje wymagania. Omówimy i ustalimy warunki współpracy. Możesz wyrazić chęć skorzystania z naszej usługi „Kup bez prowizji”, (dowiedz się więcej). Wynikiem naszych ustaleń będzie zawarcie stosownej umowy o pośrednictwo w kupnie nieruchomości.

 

3. Analiza potrzeb Klienta

Twoje zadowolenie ze współpracy z nami jest niezwykle ważne. Musimy więc poznać Twoje oczekiwania, potrzeby i możliwości. Poszukując oferty spełniającej Twoje oczekiwania będziemy kierować się wytycznymi, które nam przekażesz. Kluczowe dla nas jest nie tylko to, jakiej nieruchomości szukasz, ale również istotne jest poznanie Twoich preferencji odnośnie lokalizacji, sąsiedztwa, infrastruktury towarzyszącej i wielu innych czynników pozwalających znaleźć idealne miejsce dla Ciebie.

 

4. Zapoznanie z ofertami DOMINET

Znając Twoje potrzeby w pierwszej kolejności przedstawimy Ci oferty z naszej bazy. Oczywiście zapoznasz się tylko z tymi, które spełniają Twoje kryteria. Jeśli wyrazisz zainteresowanie którąś z przedstawionych nieruchomości, z chęcią Ci ją zaprezentujemy w dogodnym dla Ciebie terminie.

 

5. Poszukiwanie właściwej nieruchomości

Być może żadna z naszych ofert nie spełni całkowicie Twoich oczekiwań. W takim wypadku będziemy poszukiwać dla Ciebie idealnej oferty. Od tego momentu wszyscy doradcy naszego biura szukają nieruchomości odpowiadającej Twoim wymaganiom. O każdej spełniającej wymogi ofercie będziemy Cię niezwłocznie informować. Jeśli któraś z nich wyda Ci się interesująca, zorganizujemy jej prezentację.

 

6. Wsparcie Doradcy Kredytowego

Pamiętaj, że nasz Doradca Finansowy jest do Twojej dyspozycji na każdym etapie poszukiwania nieruchomości. Pomoże Ci określić Twoją zdolność kredytową, przeanalizuje produkty finansowe kilkudziesięciu banków, by móc przedstawić Ci najkorzystniejszą ofertę (dowiedz się więcej).

 

7. Przygotowanie transakcji

DOMINET to sprawdzone nieruchomości i bezpieczne transakcje – nigdy nie oferujemy do sprzedaży nieruchomości, których sami szczegółowo nie poznaliśmy.Jeśli znajdziemy nieruchomość, która będzie spełniała Twoje oczekiwania i zgłosisz nam chęć jej zakupu przystąpimy do dalszych czynności. W pierwszej kolejności dokładnie zweryfikujemy wybraną nieruchomość, sprawdzimy wszystkie dokumenty, hipoteki i jej stan faktyczny. Następnie zorganizujemy dla Ciebie prezentację nieruchomości, podczas której zapoznasz się z nią szczegółowo. Gdy już nabierzesz pewności, że chcesz przystąpić do finalizacji zakupu umawiamy spotkanie w naszym biurze, na które zapraszamy Strony transakcji. Pomagamy w uzgodnieniu ostatecznej ceny nieruchomości, sposobu zapłaty, terminu umowy przedwstępnej i przyrzeczonej, wysokości zadatku, terminu przekazania nieruchomości oraz innych warunków transakcji. W czasie spotkania sporządzamy protokół uzgodnień, który później służy do przygotowania umowy przedwstępnej lub przyrzeczonej.

 

8. Finalizacja transakcji

W kolejnym etapie procesu sprzedaży przygotowujemy umowę przedwstępną. Aktywnie uczestniczymy w kompletowaniu niezbędnych do zawarcia umowy przyrzeczonej dokumentów. Pomagamy w wyborze kancelarii notarialnej oraz przy organizacji umowy przyrzeczonej. Cały czas czuwamy nad bezpiecznym i właściwym przebiegiem transakcji.

 

9. Przekazanie nieruchomości

Swą pomoc oferujemy na każdym etapie przeprowadzania transakcji. Będziemy więc Ci towarzyszyć do samego końca. Zadbamy o to, by podczas przekazania nieruchomości został prawidłowo sporządzony protokół zdawczo-odbiorczy, dzięki czemu unikniesz ryzyka ponoszenia dodatkowych kosztów w przyszłości.

 

10.Udany finał

Gratulujemy! Życzymy wszystkiego dobrego w nowym miejscu! Teraz możesz realizować swoje plany. A my w dalszym ciągu pozostajemy do Twojej dyspozycji i chętnie pomożemy jeśli będziesz tego potrzebować w przyszłości...