strona główna mapa strony kontakt     język polski język angielski język niemiecki     rss

rodzaj nieruchomości

transakcja

powiat

gmina

miejscowość

cena (zł)
-

powierzchnia (m2)
-

pokoje
-

piętro
-

symbol

kupujący nie płaci prowizjiKupujący
nie płaci prowizji
notatnikNotatnik

notatnik jest pusty

ostatnio przeglądaneOstatnio
przeglądane
zgłoś czego szukaszZgłoś
czego szukasz
newsletterZamów newsletter
bądź na bieżąco!
kontaktMasz pytania?
Skontaktuj się z nami
ul. Ułańska 3 lok. 8 (I piętro)
68-200 Żary
+48 730 560 130
biuro@dominetnieruchomosci.pl
kalkulator opłatKalkulator

Aby obliczyć orientacyjny koszt zakupu nieruchomości wpisz określoną kwotę.


sprzedaj szybko, korzystnie i bezpiecznie!

Transakcje na rynku nieruchomości są skomplikowanymi procesami, w które niejednokrotnie angażowany jest dorobek całego życia. Warto więc zadbać o to, by wszystkie czynności związane z finalizacją transakcji przebiegały sprawnie i bezpiecznie dla obu stron. Najlepszym rozwiązaniem jest zwrócenie się do specjalisty, który poprowadzi Cię przez cały proces transakcyjny. Wsparcie pośrednika w obrocie nieruchomościami znacznie przyspiesza znalezienie nabywcy, zapewnia profesjonalną obsługę transakcji i pozwala korzystnie i bezstresowo sprzedać nieruchomość. Przekazując swoje sprawy w nasze ręce sprawiasz, że bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za bezpieczne przeprowadzenie transakcji. Bezpieczeństwo masz zagwarantowane naszą polisą OC w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Gwarantujemy, że nasze oferty są jednymi z najbardziej promowanych na rynku. Twoja oferta szybko dotrze do tych, którzy mogą być nią zainteresowani. Nasze rozwiązania logistyczne, organizacyjne i marketingowe są bardzo skuteczne. Współpracujemy z innymi biurami i osobami działającymi na rynku nieruchomości. Możesz mieć pewność, że Twoim zleceniem zajmiemy się profesjonalnie. 

Zleć nam sprzedaż swojej nieruchomości i ciesz się z owocnej współpracy opartej na czystych zasadach. Z nami oszczędzisz swój czas, zdrowie i pieniądze.

Jak wygląda obsługa zlecenia sprzedaży nieruchomości w DOMINET?

 

1. Kontakt z biurem

Nieruchomość do sprzedaży możesz zgłosić na trzy sposoby:

 • wypełniając formularz „Zgłoś ofertę” na naszej stronie,
 • dzwoniąc pod numer telefonu: +48 730 560 130,
 • odwiedzając nasze biuro przy ul. Ułańskiej 3 w Żarach (czynne: pn-pt, w godz. 9:00-17:00)
 

2. Pierwsze spotkanie

W czasie naszego pierwszego spotkania przedstawimy Ci jak działamy. Poznasz system i standardy naszej pracy. Dowiesz się w jaki sposób będziemy promować i sprzedawać Twoją nieruchomość. Omówimy i ustalimy warunki współpracy. Będziemy zachęcać Cię przy tym do podpisania umowy na wyłączność (dowiedz się więcej), która znacznie przyspiesza proces sprzedaży – ostateczna decyzja dotycząca rodzaju umowy należeć będzie do Ciebie. Na koniec spotkania zawrzemy stosowną umowę o pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości i umówimy się na wizytację Twojej nieruchomości.

 

3. Zapoznanie się ze stanem prawnym i faktycznym nieruchomości

DOMINET to sprawdzone nieruchomości i bezpieczne transakcje – nigdy nie oferujemy do sprzedaży nieruchomości, których sami szczegółowo nie poznaliśmy.

Zanim wprowadzimy Twoją ofertę do sprzedaży poprosimy Cię o przygotowanie nieruchomości do wizytacji, a także zgromadzenie wszystkich istotnych dokumentów z nią związanych. Potrzebny będzie Twój dowód tożsamości oraz dokumenty poświadczające własność nieruchomości i jej stan prawny. Prosimy też o przygotowanie rachunków za media, czynsz i podatek od nieruchomości za ostatni rok, gdyż są to informacje istotne dla Kupujących.

W czasie wizytacji nieruchomości zgromadzimy o niej szereg informacji w karcie nieruchomości, sporządzimy dokładny opis, wykonamy profesjonalne fotografie i sporządzimy plan pomieszczeń. Aby zgromadzony materiał fotograficzny był atrakcyjny niezbędne będzie odpowiednie przygotowanie i posprzątanie nieruchomości. Dobry materiał pozwoli nam na stworzenie wysokiej jakości oferty, co ma duże znaczenie na etapie pozyskiwania zainteresowanych Klientów.

 

4. Ustalenie ceny i warunków sprzedaży

Ustalenie właściwej ceny nieruchomości, to klucz do szybkiej sprzedaży. Upieranie się przy zbyt wysokiej cenie sprawia, że niektóre nieruchomości sprzedają się rok i dłużej. A przecież Sprzedającemu powinno zależeć na sprzedaży, a nie na „sprzedawaniu”. 

Znając aktualny obraz rynku zaproponujemy Ci cenę wyjściową sprzedaży nieruchomości. Postaramy się też określić czas potrzebny na doprowadzenie do sprzedaży. Możliwe jest przyjęcie nieruchomości do sprzedaży w cenie, którą Ty ustalisz, jednak jeśli będzie ona zbyt wysoka musisz liczyć się z tym, że nieruchomość będzie sprzedawana dłużej. Ważne też będzie dla nas uzyskanie informacji w jakim terminie będzie możliwe przekazanie nieruchomości Kupującemu.

 

5. Podjęcie działań reklamowych

Na tym etapie nieruchomość może zostać przyjęta do sprzedaży. Od tej chwili oferta jest dostępna dla każdego Kupującego. Wszyscy doradcy naszego biura zaczynają pracować dla Ciebie, a Ty możesz w spokoju oczekiwać na wyniki naszych działań. Przygotowujemy plan działań promocyjnych dla Twojej nieruchomości, który może obejmować:

 • wprowadzenie oferty do bazy danych naszego biura,
 • prezentację naszym Klientom Kupującym,
 • przedstawienie oferty biurom, z którymi współpracujemy,
 • promocję na stronie internetowej www.dominetnieruchomosci.pl,
 • promocję na portalach społecznościowych: Facebook, Twitter, NK, Google+,   YouTube, Vimeo,
 • reklamę na ponad 30 portalach ogłoszeniowych,
 • reklamę w prasie lokalnej,
 • reklamę bezpośrednią na nieruchomości w postaci banerów i tablic reklamowych,
 • inne sposoby promocji (do indywidualnego uzgodnienia).

Przez cały czas możesz liczyć na nasze doradztwo, będziemy podpowiadać jak przygotowywać nieruchomość do wizyt zainteresowanych Klientów. Możesz określić godziny, które będą dla Ciebie odpowiednie do przeprowadzania prezentacji nieruchomości lub przekazać nam klucze (jeśli nieruchomość nie jest zamieszkana).

Cyklicznie będziemy Cię informować o zainteresowaniu Twoją ofertą, powziętych przez nas działaniach, propozycjach cenowych i opiniach osób, które zapoznały się z nieruchomością.

Działania reklamowe prowadzimy do chwili pozyskania zdecydowanego na zakup Klienta.

 

6. Przygotowanie transakcji

Gdy nasze działania doprowadzą do znalezienia Klienta chcącego kupić Twoją nieruchomość i będą odpowiadać Ci jego warunki umawiamy spotkanie w naszym biurze, na które zapraszamy Strony transakcji. Pomagamy w uzgodnieniu ostatecznej ceny nieruchomości, sposobu zapłaty, terminu umowy przedwstępnej i przyrzeczonej, wysokości zadatku, terminu przekazania nieruchomości oraz innych warunków transakcji. W czasie spotkania sporządzamy protokół uzgodnień, który później służy do przygotowania umowy przedwstępnej lub przyrzeczonej.

 

7. Finalizacja transakcji

W kolejnym etapie procesu sprzedaży przygotowujemy umowę przedwstępną. Aktywnie uczestniczymy w kompletowaniu niezbędnych do zawarcia umowy przyrzeczonej dokumentów. Pomagamy w wyborze kancelarii notarialnej oraz przy organizacji umowy przyrzeczonej. Cały czas czuwamy nad bezpiecznym i właściwym przebiegiem transakcji.

 

8. Przekazanie nieruchomości

Swą pomoc oferujemy na każdym etapie przeprowadzania transakcji. Będziemy więc Ci towarzyszyć do samego końca. Zadbamy o to, by podczas przekazania nieruchomości został prawidłowo sporządzony protokół zdawczo-odbiorczy dzięki czemu unikniesz ryzyka ponoszenia dodatkowych kosztów w przyszłości.

 

9. Udany finał

Gratulujemy! Nieruchomość została sprzedana. Teraz możesz realizować swoje plany. A my w dalszym ciągu pozostajemy do Twojej dyspozycji i chętnie pomożemy jeśli będziesz tego potrzebować w przyszłości...