strona główna mapa strony kontakt     język polski język angielski język niemiecki     rss

rodzaj nieruchomości

transakcja

powiat

gmina

miejscowość

cena (zł)
-

powierzchnia (m2)
-

pokoje
-

piętro
-

symbol

kupujący nie płaci prowizjiKupujący
nie płaci prowizji
notatnikNotatnik

notatnik jest pusty

ostatnio przeglądaneOstatnio
przeglądane
zgłoś czego szukaszZgłoś
czego szukasz
newsletterZamów newsletter
bądź na bieżąco!
kontaktMasz pytania?
Skontaktuj się z nami
ul. Ułańska 3 lok. 8 (I piętro)
68-200 Żary
+48 730 560 130
biuro@dominetnieruchomosci.pl
kalkulator opłatKalkulator

Aby obliczyć orientacyjny koszt zakupu nieruchomości wpisz określoną kwotę.


lista ofert - domy

Wybierz styl prezentacji ofert: zmień widok ofertzmień widok ofert
Sortuj wyniki:
oferta specjalna

Janiszowice - dom z niepowtarzalnym klimatem, 160 000 zł

Proponujemy dom położony w miejscowości Janiszowice (gm. Brody, pow. żarski, woj. lubuskie). Dom został wybudowany ok 1930 r., posiada niepowtarzalny klimat. Posadowiony jest na działce o powierzchni 2300 m2. Obok domu znajdują się zabudowania gospodarcze. Powierzchnia mieszkalna domu wynosi 97 m2, natomiast całkowita powierzchnia uwzględniająca również strych i piwnicę, to ok. 230 m2. Dom w całości jest podpiwniczony. Na parterze znajduje się kuchnia i trzy pokoje, na kolejnej kondygnacji jest jeszcze jedna sypialnia, łazienka, schowek i strych.

0% - nie płacisz prowizji

Dworek jako pensjonat, 1 400 000 zł

Duży dom zaadaptowany na pensjonat

0% - nie płacisz prowizji

oferta specjalna

Kamienica z lokalem usłuowym. Mieszkanie. Hala produkcyjna., 575 000 zł

Przedmiotem oferty jest pięciomieszkaniowa kamienica z lokalem usługowym, który znajduje się w bryle budynku. Oprócz kamienicy oferta obejmuje również mieszkanie oraz dużą halę fabryczną(400m2) To cały kompleks obiektów znajdujący się w swoim bezpośrednim sąsiedztwie, w bardzo dobrej lokalizacji, w centrum Gozdnicy.

0% - nie płacisz prowizji

Dom wolnostojący w Tuplicach , 240 000 zł

Dom o powierzchni 180 m2 w dobrej cenie. Położony na ładnej działce o powierzchni 2500 m2. Na parterze domu znajdują się cztery przestronne pokoje, kuchnia, łazienka z ubikacją oraz korytarz. Piętro domu składa się z dwóch dużych pokoi i czterech podstryszków.

0% - nie płacisz prowizji

oferta specjalna

Lubsko, dom 235m2, blisko centrum, 299 000 zł

Proponujemy na sprzedaż dom w Lubsku, o powierzchni mieszkalnej 235m2. Budynek położony jest na działce 18ar, przy głównej drodze blisko centrum, z dobrym dojazdem i terenem pod parking, do kapitalnego remontu.

0% - nie płacisz prowizji

oferta specjalna

Piękny dom na wsi. Spokój, lasy, stawy..., 320 000 zł

Piękny dom na wsi. Bardzo spokojna, malownicza okolica. Lasy, stawy hodowlane, łąki. Dom dla jednej lub dwóch rodzin. Wygodne, osobne wejście na piętro. Duża działka, częściowo obsadzona drzewkami. Budynek gospodarczy, który można zaadoptować na garaż. Dom z ogromnym potencjałem. Z powodzeniem można go przekształcić także w godpodarstwo agroturystyczne lub kameralny pensjonat. Piętro, w stanie surowym, do indywidualnego zaaranżowania.

0% - nie płacisz prowizji

oferta specjalna

Budynek mieszkalno-usługowy - doskonała inwestycja!, 899 000 zł

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem pełniącym funkcję mieszkalno-usługową. Nieruchomość położona jest w miejscowości Żary (woj. lubuskie). Działka o powierzchni 1189 m2 położona jest w widocznym miejscu, z bardzo dobrym dojazdem. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 658,15 m2.

0% - nie płacisz prowizji

oferta specjalna

Dom z zabudowaniami gospodarczymi - wspaniała okolica, 119 000 zł

Dom położony w miejscowości Chocimek (gm. Lubsko). Odległości: Lubsko 9 km, Żary 32 km, Zielona Góra 39 km, przejście graniczne Zasieki/Forst 36 km. Dom został wybudowany ok. 1920 r. Jest to dom parterowy, częściowo podpiwniczony, z poddaszem. Powierzchnia mieszkalna wynosi ok. 157 m2. Dom położony jest na gruncie składającym się z trzech działek o łącznej powierzchni 5394 m2. Na działce obok domu zlokalizowany jest również murowany budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy 275 m2.

0% - nie płacisz prowizji

oferta specjalna

dom, 160 m2, Żagań, 260 000 zł

Poniemiecki dom w Starej Koperni

0% - nie płacisz prowizji

oferta specjalna

Dom w zabudowie bliźniaczej - os. Pisarzy, 330 000 zł

Dom w zabudowie bliźniaczej na os. Pisarzy. Składa się z dwóch poziomów mieszkalnych, w całości jest podpiwniczony i posiada garaż, do dyspozycji jest również poddasze, które można z powodzeniem zaadaptować na cele mieszkaniowe. Powierzchnia całkowita to 205 m2 + 40 m2 tarasu. Powierzchnia mieszkalna wynosi 145 m2.

0% - nie płacisz prowizji

oferta specjalna

Dom pod agroturystykę, Żary, okolice, 379 000 zł

Oferowana nieruchomość powinna w pełni zaspokoić potrzeby dużej, wielopokoleniowej rodziny. Dodatkowe atuty w postaci bliskości lasów oraz możliwość dokupienia większej powierzchni ziemi w bezpośrednim sąsiedztwie sprawiają, że nieruchomość ta mogłaby z powodzeniem być wykorzystywana jako dochodowe gospodarstwo agroturystyczne.

0% - nie płacisz prowizji

Ofert spełniajacych warunek: 11